Nasza firma budowlana

Nasza firma budowlana została założona ponad 20 lat temu. Obecnie, dzięki ciężkiej pracy i owocnej współpracy z Klientami, jesteśmy uznanym graczem na rynku budowlanym. Nasza działalność skupia się głównie na województwie kujawsko-pomorskim, ale realizujemy także zlecenia w całej Polsce i poza naszym krajem. Oferujemy systemy poliuretynowe, ponieważ pianka PUR jest materiałem trwałym i jednocześnie przyjaznym dla środowiska.


Naszym Kontrahentom proponujemy dwukomponentowe systemy pianki poliurytenowej, które przetwarzamy bezpośrednio na miejscu budowy, przy użyciu wysokiej klasy specjalnych maszyn. W połączeniu z odpowiednim ciśnieniem, systemy pianki PUR są aplikowane na wybrane powierzchnie. Efekt? Jednolita izolacja, pozbawiona niechcianych przerw i połączeń. Metoda natryskowa pozwala nam dotrzeć do najtrudniej dostępnych zakamarków dachu i co więcej - usztywnia jej konstrukcję. Kolejnym atutem jest to, że Pianka PUR jest bardzo lekka, a co za tym idzie - nie obciąża tak konstrukcji jak inne, powszechne materiały izolacyjne.

Pianka poliuretanowa ma bardzo wszechstronne zastosowania. Wykorzystujemy ją zarówno w przemyśle mieszkalnym, jak i przemysłowym. Piankę PUR Z powodzeniem aplikujemy na stropach, tarasach, posadzkach, płaskich dachach, ścianach działowych i wielu innych. Pianka charakteryzuje się znakomitą przyczepnością do każdego rodzaju podłoża. Zależy Wam na czasie? Świetnie! Aplikacja pianki PUR przebiega bardzo szybko, dzięki czemu możemy znacząco przyśpieszyć prace izolacyjne.

Dlaczego warto postawić na piankę PUR? Izolacje systemami poliuretanowymi są trwalsze od tradycyjnych metod docieplania. Piana nie jest biodegradowalna i z czasem nie będzie się niszczyć. Powszechne systemy docieplania mogą być bardzo atrakcyjnym miejscem dla niemile widzianych gryzoni i owadów. Dzięki piance PUR dotrzemy do trudno dostępnych otworów i szczelin.

Masz jakieś pytania i wątpliwości co do naszego systemu dociepleń? Jesteśmy dostępni przez sześć dni w tygodniu w naszym biurze, mieszczącym się w Złejwsi Wielkiej. Zachęcamy do kontaktu i umówienie się na spotkanie. Z pewnością znajdziemy idealne rozwiązanie dla Twojej nieruchomości!

Tel: +555555555 Tel: +666666666 example@gmail.com